MÖBLER / Bord / Soffbord 13568487
nr 1356 8487
Soffbord
Chamberets möbelfabrik ( tillskriven), men hylla. Bredd: 130, djup: 60 cm, höjd: 60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:47:35
22/10 01:57:09
22/10 13:53:22